Subskrybuje zawartość


Sport ClubFacebookPartnerzy

  • warning: Creating default object from empty value in /modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of calendar_plugin_display_page::options_submit() should be compatible with views_plugin_display_page::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_display_page.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of calendar_plugin_display_page::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_display_page.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of calendar_plugin_display_block::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_display_block.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of calendar_plugin_display_attachment::options_submit() should be compatible with views_plugin_display_attachment::options_submit(&$form, &$form_state) in /sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_display_attachment.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of calendar_plugin_display_attachment::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_display_attachment.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of date_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with content_handler_field_multiple::pre_render($values) in /sites/all/modules/date/date/date_handler_field_multiple.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument_many_to_one::init() should be compatible with views_handler_argument::init(&$view, $options) in /sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument_many_to_one.inc on line 0.
29.04.2016
PoDrawie

Spływy kajakowe to jeden z najatrakcyjniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu, w kontakcie z przyrodą. Kto chociaż raz zasmakował przygody związanej z pływaniem po Drawie, z pewnością nie odmówi sobie tej przyjemności w kolejnych sezonach. Kajaki dają możliwość aktywności fizycznej i są przeznaczone praktycznie dla każdej grupy wiekowej: dzieci, dorosłych czy też osób starszych. Tak naprawdę nie trzeba znać skomplikowanej techniki, ponieważ wiosłowanie jest proste i szybko można się nauczyć jego podstaw oraz od razu ruszać na wyprawę kajakową.

dworako
25.11.2014
10402462_707381055966267_8612628577343771098_n.jpg

Spływ kajakowy jest jedną z najlepszych form "wypoczynku" w mojej okolicy. Dziś pisząc to tęsknie za przepięknymi widokami, głównie tymi od jeziora Dubie w Drawnie do Barnimie.

laurakasper
31.07.2014
fot. Maria Rohde

Drawieński Park Narodowy zajmuje centralną część Puszczy Drawskiej. W całości położony jest on w zlewni rzeki Drawy, gdzie przy odrobinie szczęścia można spotkać wydrę, która jest symbolem DPN i w Polsce jest ona gatunkiem prawnie chronionym. Ale z rzeki Drawy i jej dorzeczy korzystają nie tylko zwierzęta. Co roku Drawieński Park Narodowy odwiedzają tysiące turystów, z czego większość z nich w celu spływów kajakowych i/lub wędkowania. Taką formę wypoczynku na terenie DPN można praktykować od 1 lipca do 15 marca, w godzinach 9-19 i obowiązuje za nią niewielka opłata za dzień.

dworako
30.05.2012
Flash Mob Szczecin FITNESS

Zapraszamy serdecznie do udziału w niezwykłym wydarzeniu wszystkich miłośników fitnessu, tańca i nie tylko!

Wspólnie uczymy się jednej choreografii, spotykamy w jak najliczniejszym gronie i wykonujemy fantastyczny pokaz!

Jeśli jesteś fit, kochasz fitness nie może Ciebie... zabraknąć!
Pokażmy światu, że FITNESS - IT'S OUR LIFE!

Zaproś swoich znajomych i dołącz do nas 10 czerwca 2012 o godzinie 13:00!!!

Data: 
niedziela, 10 czerwiec, 2012 - 13:00 - 13:30

Położenie

Flash Mob Szczecin FITNESS
Park Kasprowicza
Szczecin, ZA
krs
12.10.2011
Siła odruchu

Oderwij się choć raz od wygodnej kanapy i zacznij się ruszać. Idź pobiegać, wsiądź na rower albo nawet pomachaj energicznie rękami i nogami do muzyki – wybierz coś łatwego, cokolwiek wprawi Twoje ciało w aktywny fizyczny wysiłek przez pół godziny.

krs
03.10.2011
Nocna Ściema 2011

Po raz pierwszy w historii światowego biegania odbędzie się bieg, który umożliwi poprawienie barier dotychczas nieosiągalnych zarówno dla zwykłych biegaczy, jak i dla zawodowców.

Bieg maratoński, odbywający się na trasie o długości 42km 195m jest królewskim dystansem biegowym. Właśnie ten dystans jest najbardziej mistyczny i jest prawdziwą próbą siły i charakteru każdego, kto podjął się go ukończyć.

Data: 
sobota, 29 październik, 2011 - 20:00 - niedziela, 30 październik, 2011 - 05:00

Położenie

Nocna Ściema 2011
ul. Stawińskiego
Koszalin, ZA
krs
24.05.2011
Kajakiem po Odrze

Sezon Kajakowy 2011 można uznać z otwarty, łącznie w tym roku odbędzie się sześć imprez na orientację i siedem jednodniowych wycieczek kajakowych. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami i oczywiście uczestnictwa w kajakowych imprezach na orientację "Kajakiem po Odrze" - http://www.kajakiempoodrze.pl/articles.php?article_id=1 .

dworako
15.04.2011
EkoTrendy Sport Club

Zaczynamy drugi sezon biegowy, start o 10.00 przy fontannie pod Urzędem Miasta.

Zapraszamy wszystkich amatorów biegania na kolejny sezon biegowy, celami na ten sezon jest wystartowanie w Szczecińskim Półmaratonie Gryfa oraz eXtremalnej sobocie. Imprezy te wymagają sporo treningu, dlatego zaczynamy treningi już 16 kwietnia.

Rejestracja nie wymagana, zapraszamy wszystkich chętnych!

Data: 
sobota, 16 kwiecień, 2011 - 08:00 - 09:00
krs

EkoTrendy: Aktualnosci | Sport | Projekty | Planeta EGOS | EkoMapa Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym
Copyright Grupa IT - Systemy informatyczne, design by Radosław Szlendak, template by Krzysztof Wiśniewski